čtvrtek 14. února 2013

Do knihovny a do Prahy

Předevčírem jsem byla v knihovně. Musela jsem vrátit knížky. Courala jsem se pak po ní asi hodinu a nakonec jsem si potupně vzala zpět svůj průkaz a odešla jsem s prázdnou. Nic jsem si nevybrala, nic mi nepadlo do oka, do žádné z knížek se mi nechtělo začíst... Ani jsem je skoro nevytahovala z regálů.
Dneska jsem šla do knihovny za barákem, do malé pobočky, která se vyznačuje především spoustou detektivek a babskýho čtení a to ostatní je tak nějak trošku upozaděno. Zvláštní - i ty upozaděný na mě dneska z těch regálů mávaly :-)) Odnesla jsem si tři.
Jinak dočítám další kriminálku. Už je to druhá od stejnýho autora - Jo Nesbo. Nechtějte po mně, abych hledala, jak mám napsat to přeškrtnutý O... Knížky dost dobrý. A suprovej překlad. Taky žádný tiskový a ani pravopisný chyby!!! 
Opakovala se situace z listopadu, kdy kdosi kdesi opět nedal na web to, co měl. Výsledkem byl zrušený kurz, na který se lidi neměli jak přihlásit a to, že jsem vypadala jako blbec, když jsem dva týdny předtím na kurzu říkala zájemcům, že mají sledovat web, že další kurz tam bude zveřejněn...
Nicméně se díky této situaci to celé tak trošku posunulo někam maličko jinam - takže příští měsíc ahoj v Praze ;-)

Tři maličkosti, bo poslední dobou se tak trochu flákám ;-)
2 komentáře:

  1. Ty tři věci jsou krása!
    Jako vždy úhledné a ten motýl je k tomu nevšední. Óóó.
    Předchozí článek jsem chodila okukovat kvůli jarní náladě a asi ještě okukovat budu několik týdnů.

    OdpovědětVymazat
  2. Liško, ta jarní nálada v minulém článku byl trénink na něco mnohem většího, co má být hotové do konce května a já to mám zatím jenom mlhavě v hlavě :-) Motýlů bude možná časem víc, aspoň bych ráda, aby bylo :-)

    OdpovědětVymazat