pondělí 17. června 2013

Pastelově

Trošku jsem se z toho battlekusu už otřepala. Skoro vůbec nic jsem nějakou dobu po jeho dokončení nešila, jen malé náušnice a základ na jeden náramek, který měl být kopií jednoho starého kusu, který ale dokončím po svém, protože zájemce o něj se jaksi neozval, takže čekat už nebudu a podobu bude mít úplně novou...
Až v posledních dnech jsem si trošku pohrála s pastelově fialovou barvou a zkusila udělat náramek na kovové výztuži. Výsledek myslím povedený, ale na mě nezvykle těžký - asi je to tak normální (když tam dáte kov, žejo), ale doteď jsem dělala jen ty zapínací a nevím, jestli u nich nezůstanu :-)
Lidi asi nemaj peníze nebo se ty moje věci nikomu nelíbí nebo co, takže zakázky momentálně nula. Svým způsobem mi to asi ani nevadí, protože třeba budu mít čas se zase posunout o kousek dál, zkoušet a vymýšlet a realizovat svoje vlastní představy... Potřebuju to, krním totiž :-)

Anebo se zahrabu do knížek. To je taky řešení ;-)

Sakra! Nějaký fialový období, ne?

3 komentáře:

 1. Tak já už neumím číst... místo "krním" jsem četla "krmím" a říkala si, jo, to znám, při krmení se blbě šije :-) Ale to krnění znám taky, páč tím, že krmím, taky dost krním :-) Konec úvahy, přichází chvála - náramek se mi moc líbí, světlounce fialovou a modrou bych k sobě v životě nedala, a ono to přitom vypadá tak pěkně.
  A k té váze - já osobně když už mám nosit náramek, tak potřebuju, aby to byl echt macek se vším všudy. Taková jakože i zbraň ;-)

  OdpovědětVymazat
 2. Mně se tvoje věci ohromně líbí!
  Ale peníze nemám. Ale ani jsem se nekoukla, kolik ta krása stojí. Jdu se kouknout.
  A taky ještě lidi můžou bejt ostýchaví si říct, že by něco chtěli. To je asi taky můj případ.

  OdpovědětVymazat
 3. Eva: fialová a modrá jsou moje oblíbený :-) A čím pastelovější, tím lepší :-)

  Liška: naštěstí mě to neživí, je to jen legalizovaný koníček. A jak jsem psala - krním, tak ono mi neškodí, když se budu věnovat jen tak lehce a nenásilně nějakým novým věcem... Já měla ty zakázky pozastavený kvůli BOTBu na celý půlrok, tak asi bude chvíli trvat, než se to zas rozjede :-)

  OdpovědětVymazat