pátek 13. prosince 2013

Disintegration...

Štrachám po youtube starý písničky. The Cure, The Mission, Sisters of Mercy... Protože je mladší nemocná, jsem doma a do vánoc už do práce nepůjdu.
A dnes večer po x dnech i sama a v klidu v pozdní hodině u PC... S albem Disintegration... 
Vyhodnotila jsem klubovou soutěž a už po x-té mám pocit marnosti, protože to už zas vypadá, že někdo škemral o hlasy a tím znehodnotil objektivitu hlasování, bohužel tentokrát byly všechny přístupy z FB, takže dopátrat se konkrétního škemrání nelze... Tím pádem není důkaz. Je jen trpká příchuť. To se fakt ty hejna slepic nestydí klikat o život jen proto, že je někdo požádá?
Tímhle to tak akorát sklouzává do naprosté průměrnosti, zapadá do jednolité masy nesmyslných "soutěží" tohoto typu, kde vyhrává ten, kdo má nejvíc slaboduchých přátel na FB, kteří nepovažují za nutný mít vlastní názor a udělají frašku i z toho, co mohlo být vizitkou a výpovědí o něčem smysluplném a zajímavém...¨

A tak zůstává akorát pocit trpkosti a nechuti to dál dělat.

Šperky ale budou dál :-) Tento týden odešla do Austrálie duběnková brož a nic mě netěší víc :-))A vznikly (kromě včely č. 2) jen nějaké náušnice. Ty nejpovedenější dle mého názoru (vzor je můj vlastni!): 


Žádné komentáře:

Okomentovat