neděle 9. září 2012

40

No, hezký - víc jak měsíc jsem nic novýho nepřihodila. Tedy sem na blog. 
Dokud jsem měla dovolenou, tvořila jsem o stošest. Jak ta slastná doba skončila - utrum. Znovu koloběh pracovní a od minulýho týdne i školní. Ten se tedy ještě zaběhnout nestihnul, ale je tu a už tomu neutečem. Po dobu příštích deseti měsíců. 
Mám rozpracovaný větší kus do soutěže, příležitostně přidám kousek, pak odložím, tři dny na to nesáhnu... Ležela jsem v knížkách, protože jsem zašla po dlouhé době do knihovny a přitáhla si pár zajímavostí a knížky z knihovny mají vždycky přednost před těma ostatníma. A ta poslední mě dost pohltila, nedalo se přestat číst, dokud včera večer nebylo dočteno... 
Dneska čtyřicet. Nejsem přesvědčená o tom, že je co slavit. Kdyby bylo po mém, neslavila bych nic. Nějak bych ten den přešla s pár belgickýma pralinkama třeba a hotovo. Ovšem jakási oslava se ode mě čekala, tak tedy bylo odpolední posezení u chuťovek. Taky jsem se přemohla a upekla brownies a s dcerou levandulové sušenky. Jen se nedokážu bezprostředně bavit u něčeho, co bezprostřední není... Ovšem den byl nakonec nadočekávání příjemný, hlavně díky mému skvělému chlapovi a snídani do postele taky :-))

Pár novinek z posledních týdnů - no moc toho nebylo ;-)

5 komentářů:

 1. Všechno nejlepší k narozeninám. Taky nemám ráda oslavy a už jsem je zrušila :). Zaujaly mě ty levandulové sušenky, nebyl by recept?

  OdpovědětVymazat
 2. Mischko, k té 40 všechno nejlepší! Oslavy jsou i pro mě noční můrou, chápu...Foto opět pro potěchu oka, zvláště ten poslední kousek... Krása ;-)

  OdpovědětVymazat
 3. Boricua: Thank you :-)

  Eliška Líznerová: háďátka jsou hlavně silně návyková :-)))

  Knihomilka: Díky :-) Levandulový sušenky objevila už kdysi před rokem na netu dcera a spáchala je první, od tý doby je občas uděláme a letos jsme sušily vlastní levanduli - http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=55866

  Janah: Děkuju.

  OdpovědětVymazat